Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Achizitionarea elementelor infrastructurii digitale (hardware si conectica) in cadrul programului "Campus de invatare digitala deschisa in Stiintele Vietii"
- Număr anunț
- CN1078793
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.843.485,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.792.891,59 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1150864
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 159262-2025
- Documentație de atribuire
- DF1239388
Documente
Documentația de atribuire
- 03. Formulare operatori economici PNNR IT.doc
- 04. Model contract de furnizare propus_semnat final.pdf.p7s
- caiet de sarcini vol 1.pdf.p7s
- caiet de sarcini vol 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239388.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENTEX LOGIC SRL CUI RO29506457
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SAFETY TECHNOLOGY S.R.L. CUI RO 25146010
Terți susținători 1
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
2.792.891,59 RON
din 2.843.485,29 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 50.593,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.