Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,8% sub estimat
„Servicii de telefonie fixă”
- Număr anunț
- SCN1159901
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.760 RON 30,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2025 10:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1119746
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239394
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini telefonie fixa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239394.pdf
- Formulare telefonie fixa.doc.p7s
- Model contract telefonie fixa.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGI ROMANIA S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
20.760 RON
din 30.000 RON estimat
30,8%
Adjudecat la 69,2% din estimat · economie 9.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.