Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat
Imprimat ,,Buletin de Avizare a Restricțiilor de Viteză” (B.A.R.) – SRTFC Constanța
- Număr anunț
- SCN1159888
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.080 RON
- Valoare atribuită
- 3.072 RON 24,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2025 08:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1119763
- Termen limită
- 27.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239466
Documente
Documentația de atribuire
- 2- Sectiunea FORMULARE.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239466.pdf
- MODEL DE CONTRACT + GDPR.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. CUI 35371761
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RIK SRL CUI RO 1889794
Valoare atribuită
3.072 RON
din 4.080 RON estimat
24,7%
Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 1.008 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.