Atribuită
Anunț de participare
Serviicii de asigurare obligatorie RCA pentru autovehiculele din parcul auto al Inspectoratului de Politie judetean Bihor
- Număr anunț
- SCN1159951
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 480.857,70 RON
- Data publicării
- 13.03.2025 13:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1119750
- Termen limită
- 24.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239540
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr.1 tabel centralizator polite RCA.xls.p7s
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1239540.pdf
- Formulare si modele de documente.docx.p7s
- Model-Acord cadru-signed.pdf
- Model-Contract subsecvent-signed.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI CUI 26595999
Valoare atribuită
480.857,70 RON
din 350.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro