Atribuită
Anunț de participare
Servicii de distribuire a corespondentei
- Număr anunț
- SCN1159936
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC FINANTE LOCALE PLOIESTI (CUI 13662794)
- Furnizor / câștigător
- ILRA PINK POST OPERATIONS S.R.L. (CUI 47643126)
- Cod CPV
- 64121100-1 · Servicii de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386.390,13 RON
- Valoare atribuită
- 600.878 RON
- Data publicării
- 13.03.2025 09:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1119691
- Termen limită
- 25.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239563
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - servicii de distribuire a corespondentei 2025.docx.p7s
- FisaDate_DF1239563.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Model acord cadru - Servicii de distribuire a corespondentei 2025 .doc.p7s
- Model contract subsecvent 1.doc.p7s
- Model contract subsecvent 2.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILRA PINK POST OPERATIONS S.R.L. CUI 47643126
Valoare atribuită
600.878 RON
din 386.390,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro