Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat
Servicii de asigurari pentru nave si bunuri
- Număr anunț
- CN1078908
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514150-2 · Servicii de asigurare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.283.181,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.986.408 RON 13,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147957
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 165673-2025
- Documentație de atribuire
- DF1239610
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1239610.pdf
- Instructiuni pt ofertanti_completare DUAE_Experienta similara.docx.p7s
- Sectiunea II - Anexa 1 la CS-Caracteristici th nave asigurare 2025_.doc.p7s
- Sectiunea II - Caiet de sarcini_ASIGURARI NAVE 2025.pdf.p7s
- Sectiunea III - Formulare_ASIGURARE NAVE 2025_.doc.p7s
- Sectiunea IV - Proiect de contract_ASIGURARE NAVE 2025_.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
1.986.408 RON
din 2.283.181,68 RON estimat
13,0%
Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 296.773,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.