Atribuită
Anunț de participare
Servicii de curatenie spatii pentru LOTUL 8 - CMJ Hunedoara - Petrosani si pentru LOTUL 11 - CMJ Mures
- Număr anunț
- SCN1159995
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- RCT STARK SRL (CUI 19344986)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.735 RON
- Valoare atribuită
- 82.749 RON
- Data publicării
- 14.03.2025 10:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1120325
- Termen limită
- 26.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239657
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru curatenie-signed.pdf
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- Contract subsecvent curatenie-signed.pdf
- FisaDate_DF1239657.pdf
- Formular Anexa nr. 1 si Centralizator preturi servicii curatenie 2025- 2026.docx.p7s
- FORMULARE- Servicii de curatenie.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 45.735 RON Adjudecat: 82.749 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 8 | : cabinet medical de unitate Politie Petrosani, situat in mun. … | 19.190 RON | CORI CLEANING 4 contracte | 30.240 RON |
| CORI CLEANING · contract 1557793 · 22.12.2025 | 970 RON | |||
| CORI CLEANING · contract 1557256 · 29.04.2025 | 9.010 RON | |||
| CORI CLEANING · contract 1575005 · 02.02.2026 | 1.070 RON | |||
| CORI CLEANING · contract 1557255 · 29.04.2025 | 19.190 RON | |||
| 11 | LOTUL 11: sediu C.M.J. Mureș, situat în mun. Târgu Mureș, str. … | 26.545 RON | RCT STARK 4 contracte | 52.509 RON |
| RCT STARK · contract 1575006 · 02.02.2026 | 20.787 RON | |||
| RCT STARK · contract 1557258 · 29.04.2025 | 9.764 RON | |||
| RCT STARK · contract 1557792 · 22.12.2025 | 1.171 RON | |||
| RCT STARK · contract 1557257 · 29.04.2025 | 20.787 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCT STARK SRL CUI RO 19344986
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORI CLEANING S.R.L. CUI 42201077
Valoare atribuită
82.749 RON
din 45.735 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro