Atribuită Anunț de participare

Buletin de avizare a restrictiilor de viteza – S.R.T.F.C. Craiova

Număr anunț
SCN1159993
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.373 RON
Valoare atribuită
34.372,80 RON
Data publicării
14.03.2025 10:00
Anunț de atribuire
SCNA1120003
Termen limită
26.03.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1239534

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

34.372,80 RON

din 34.373 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.