Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,7% sub estimat

Executia lucrărilor aferente obiectivului de investitii :”EXTINDERE ȘI MODERNIZARE REȚELE DE APĂ ȘI CANALIZARE, CU REFACEREA ZONELOR AFECTATE DE SĂPĂTURI, ÎN ORAȘUL ALESD, JUDEȚUL BIHOR”

Număr anunț
SCN1159982
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.619.963,85 RON
Valoare atribuită
13.172.808,15 RON 15,7% sub estimat
Data publicării
14.03.2025 09:06
Anunț de atribuire
SCNA1121791
Termen limită
03.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1239637

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Asociați 2
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 3
MASTER GAZ S.R.L. CUI RO 24787807
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Subcontractanți 3
FLODOR TRANSCOM SRL CUI RO 5226824
FLORIVAS SRL CUI RO14964006
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

13.172.808,15 RON

din 15.619.963,85 RON estimat 15,7%

Adjudecat la 84,3% din estimat · economie 2.447.155,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.