Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
Înființare parc fotovoltaic în Orașul Șomcuta Mare, județul Maramureș
- Număr anunț
- SCN1160108
- Autoritate contractantă
- ORASUL SOMCUTA MARE (CUI 3694829)
- Furnizor / câștigător
- AGO PROIECT ENGINEERING SRL (CUI 33808062)
- Cod CPV
- 45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 990.000 RON
- Valoare atribuită
- 924.459,64 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2025 16:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1128777
- Termen limită
- 04.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239964
Documente
Documentația de atribuire
- ATR Parc fotovoltaic.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CU si avize.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239964.pdf
- MODEL CONTRACT .docx.p7s
- Model formulare.doc.p7s
- SF Parc fotovoltaic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AGO PROIECT ENGINEERING SRL CUI RO 33808062
Asociați 1
ILNIC ELECTRIC SRL CUI RO 18608575
Subcontractanți 1
ELECTRIC CAD SRL CUI 22251976
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PGV ALERT CONCEPT SRL CUI 37739925
Asociați 1
UNIVALNET SRL CUI 9820004
Subcontractanți 1
JONEQ DESIGN&CONSULT SRL CUI 37258387
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
IERDAN SRL CUI RO17530389
Asociați 1
MCG ELECTRICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO37487453
Valoare atribuită
924.459,64 RON
din 990.000 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 65.540,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.