Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

ACHIZITIA DE UTILAJE SI ECHIPAMENTE PENTRU DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA AL COMUNEI LELEASCA, JUDETUL OLT

Număr anunț
SCN1160106
Autoritate contractantă
COMUNA LELEASCA (CUI 5139825)
Furnizor / câștigător
BPT CONSULT SRL (CUI 32675480)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.172,39 RON
Valoare atribuită
258.300 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
17.03.2025 15:59
Anunț de atribuire
SCNA1122597
Termen limită
07.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240137

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BPT CONSULT SRL CUI RO32675480
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779

Valoare atribuită

258.300 RON

din 270.172,39 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 11.872,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.