Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,0% sub estimat
SERVER
- Număr anunț
- SCN1160103
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- PANCRONEX SA (CUI 4719476)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 128.990 RON 14,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2025 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1119381
- Termen limită
- 31.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239955
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - ACHIZITIE SERVER.pdf.p7s
- Draft contract - server.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239955.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
128.990 RON
din 150.000 RON estimat
14,0%
Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 21.010 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.