Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,4% sub estimat
ASIGURARI OBLIGATORII DE RASPUNDERE CIVILA AUTO RCA SI ASIGURARI FACULTATIVE A AUTOVEHICULELOR TIP CASCO FARA FRANSIZA
- Număr anunț
- SCN1160070
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.698.551 RON
- Valoare atribuită
- 1.080.219,87 RON 36,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2025 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1122145
- Termen limită
- 08.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239778
Documente
Documentația de atribuire
- ASIGURARI Caiet de sarcini cu anexe.PDF.p7s
- ASIGURARI Model contract CASCO.PDF.p7s
- ASIGURARI Model contract RCA.PDF.p7s
- FisaDate_DF1239778.pdf
- FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE.doc.p7s
- TABELE IN FORMAT EDITABIL.XLSX.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 1.080.219,87 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ASIGURARI RCA TRIMESTRUL 1 | — | GROUPAMA ASIGURARI | 182.133,14 RON |
| 2 | ASIGURARI RCA TRIMESTRUL 2 | — | GROUPAMA ASIGURARI | 105.381,44 RON |
| 3 | ASIGURARI RCA TRIMESTRUL 3 | — | Allianz - Tiriac Asigurari | 100.796 RON |
| 4 | ASIGURARI RCA TRIMESTRUL 4 | — | GROUPAMA ASIGURARI | 398.505,67 RON |
| 5 | ASIGURARI CASCO FARA FRANSIZA | — | International Insurance Broker | 209.151,62 RON |
| 6 | ASIGURARI RCA 2025 | — | Allianz - Tiriac Asigurari | 84.252 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERNATIONAL INSURANCE BROKER SRL CUI 11590632
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
1.080.219,87 RON
din 1.698.551 RON estimat
36,4%
Adjudecat la 63,6% din estimat · economie 618.331,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.