Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Furnizare Ambulift - Autospeciala îmbarcare/debarcare si transport pasageri cu mobilitate redusa pentru Aeroportul International "George Enescu" Bacau
- Număr anunț
- SCN1160059
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- NATYCARS-INVEST S.R.L. (CUI 46609479)
- Cod CPV
- 34741000-3 · Echipament pentru aeronave (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 495.000 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2025 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1120753
- Termen limită
- 31.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239653
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI AMBULIFT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239653.pdf
- FORMULARE AMBULIFT.doc.p7s
- MODEL CONTRACT FURNIZARE AMBULIFT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NATYCARS-INVEST S.R.L. CUI 46609479
Valoare atribuită
495.000 RON
din 500.000 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.