Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat
Hârtie copiator reciclată format A4 şi A3
- Număr anunț
- SCN1160047
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- CENSUS GROUP SRL (CUI 22623735)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.609,80 RON
- Valoare atribuită
- 28.871,20 RON 11,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2025 07:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1119713
- Termen limită
- 02.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1239887
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1239887.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- Sectiunea FORMULARE1.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENSUS GROUP SRL CUI RO22623735
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Valoare atribuită
28.871,20 RON
din 32.609,80 RON estimat
11,5%
Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 3.738,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.