Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE PRODUSE ALIMENTARE LA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CUVIOASA PARASCHEVA IASI
- Număr anunț
- SCN1160165
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU P.P. CUV. PARASCHEVA IASI (CUI 32215229)
- Furnizor / câștigător
- CRISTIANA LINE SRL (CUI 6788545)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691.302 RON
- Valoare atribuită
- 1.317.408 RON
- Data publicării
- 18.03.2025 16:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1119195
- Termen limită
- 03.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240157
Documente
Documentația de atribuire
- 09-Sectiunea III Caiet sarcini alimente 2025.pdf.p7s
- Acord_cadru - draft - Editabil.doc.p7s
- Contract subsecvent editabil.doc.p7s
- DUAE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240157.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 691.302 RON Adjudecat: 1.317.408 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diverse produse alimentare | 660.302 RON | CRISTIANA LINE S.R.L. 2 contracte | 1.317.408 RON |
| CRISTIANA LINE S.R.L. · contract 299 · 10.04.2025 | 658.704 RON | |||
| CRISTIANA LINE S.R.L. · contract 301 · 10.04.2025 | 658.704 RON | |||
| 2 | Paine | 31.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISTIANA LINE SRL CUI RO 6788545
Valoare atribuită
1.317.408 RON
din 691.302 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro