Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat
Furnizare echipamente IT pentru proiectul „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a Școlii Gimnaziale Cehal, Județul Satu Mare”
- Număr anunț
- SCN1160164
- Autoritate contractantă
- Comuna Cehal (CUI 3896810)
- Furnizor / câștigător
- ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL (CUI 27181987)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.772,20 RON
- Valoare atribuită
- 296.400 RON 25,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2025 15:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1120624
- Termen limită
- 31.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240149
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Formular-incadrare valori-configuratie clase-IT-semnat.xlsx.p7m
- 6.1 Formular-propunere-tehnica-semnat.docx.p7m
- 6. formulare-semnat.doc.p7m
- 7. contract furnizare-semnat.doc.p7m
- 8.1 FT A. laborator info-semnat.docx.p7m
- 8.2 FT B. clase TIC-semnat.docx.p7m
- 8.3 FT C. lab multidiscip TIC-semnat.docx.p7m
- 8.4 FT D. cabinet lb romana-semnat.docx.p7m
- 8.5 FT E. cabinet asist psihopedagogica-semnat.docx.p7m
- 8. caiet de sarcini.pdf
- 9. Declaratie privind respectarea principiului DNSH-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1240149.pdf
DUAE
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXTE TRADING SRL CUI RO 15216917
Terți susținători 1
PRIME SOLUTIONS SRL CUI RO 18238979
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INOVA INTERNATIONAL SRL CUI RO 17013137
Valoare atribuită
296.400 RON
din 395.772,20 RON estimat
25,1%
Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 99.372,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.