Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări în cadrul proiectului cu titlul „Dezvoltarea de noi capacități de producere energie electrică din surse regenerabile pentru autoconsum în Comuna Gepiu, județul Bihor”

Număr anunț
SCN1160157
Autoritate contractantă
COMUNA GEPIU (CUI 16132288)
Furnizor / câștigător
NUTRISAL SRL (CUI 11046631)
Cod CPV
45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.966.189,57 RON
Valoare atribuită
1.572.951,66 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
18.03.2025 15:11
Anunț de atribuire
SCNA1123208
Termen limită
07.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240022

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NUTRISAL SRL CUI 11046631
Terți susținători 2
AMBIENT SYSTEMS SRL CUI RO 13422058
ELECTROFOR SRL CUI RO 13663102
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
ELSACO ESCO SRL CUI RO16396697

Valoare atribuită

1.572.951,66 RON

din 1.966.189,57 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 393.237,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.