Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Servicii de Internet, Televiziune, Telefonie Fixă și Mobilă, și Servicii GPS
- Număr anunț
- SCN1160225
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Pitesti (CUI 21810425)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 428.274 RON
- Valoare atribuită
- 424.794 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2025 15:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1119998
- Termen limită
- 01.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240191
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240191.pdf
- Formulare si modele de documente internet.doc.p7s
- Model Contract servicii internet telefonie televiziune GPS.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGI ROMANIA S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
424.794 RON
din 428.274 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 3.480 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.