Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de reparații și întreținere a autovehiculelor aparținând SRTFC Timişoara
- Număr anunț
- SCN1160221
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- BEST ENGINE SRL (CUI 26052542)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 64.780 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2025 15:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1119672
- Termen limită
- 01.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240181
Documente
Documentația de atribuire
- 234 FORMULAR PROPTEH REP AUTO 2025.docx.p7s
- 6. model Anexa 5 - Acord privind prelucrarea si protectia datelor cu caracter personal.docx.p7s
- CONTRACT MODEL.docx.p7s
- CS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240181.pdf
- FORMULARE servicii service auto.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BEST ENGINE SRL CUI RO 26052542
Valoare atribuită
64.780 RON
din 65.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.