Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,4% sub estimat

Produse de curatat si lustruit - DETERGENT

Număr anunț
SCN1160181
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
TURKROM SA (CUI 6572370)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322.930 RON
Valoare atribuită
137.600 RON 57,4% sub estimat
Data publicării
19.03.2025 08:24
Anunț de atribuire
SCNA1121994
Termen limită
11.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240056

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TURKROM SA CUI RO6572370
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ARCA MONDO CHIM SRL CUI RO 15072439
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

137.600 RON

din 322.930 RON estimat 57,4%

Adjudecat la 42,6% din estimat · economie 185.330 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.