Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat
Achiziționare aparate de uz casnic în cadrul proiectului „Reabilitare și extindere clădiri pentru Școala Generală cu clasele 0-VIII din comuna Giroc, județul Timiș”, cod SMIS 2014+: 120304
- Număr anunț
- SCN1160288
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIROC (CUI 5390613)
- Furnizor / câștigător
- CONTI GRUP SRL (CUI 13502971)
- Cod CPV
- 39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488.451,62 RON
- Valoare atribuită
- 416.832,63 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2025 17:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1120666
- Termen limită
- 31.03.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240367
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1. Fise tehnice_aparate uz casnic.pdf.p7s
- 2. Caiet de sarcini_rev 2.pdf.p7s
- 3.1. Formular Propunere tehnica - produse_rev. 2.docx.p7s
- 3.2. Anexa Formular nr. 4 - Propunere financiara.xlsx.p7s
- 3. Formulare_rev. 2.doc.p7s
- 4. Clauze contractuale_rev. 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240367.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTI GRUP SRL CUI RO 13502971
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HORECA EQUIPMENT SRL CUI RO33338785
Valoare atribuită
416.832,63 RON
din 488.451,62 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 71.618,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.