Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
„Dezvoltarea retelelor inteligente de distributie a gazelor naturale in vederea cresterii nivelului de flexibilitate, siguranta, eficienta in operare, precum si de integrare a activitatilor de transport, distributie si consum final in comuna Bucsani si localitatile apartinatoare (Bucsani, Anghelesti, Obedeni, Goleasca, Uiesti, Vadu Lat si Podisor), judetul Giurgiu,,
- Număr anunț
- SCN1160371
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUCSANI (PRIMARIA BUCSANI) (CUI 5026680)
- Furnizor / câștigător
- INSTGAZ SRL (CUI 14158745)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.098.870,17 RON
- Valoare atribuită
- 6.037.881 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2025 18:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1120160
- Termen limită
- 10.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240382
Documente
Documentația de atribuire
- acord prealabil drumuri judetene.pdf
- autorizatie amplasament drumuri judetene.pdf
- aviz drumuri nationale.pdf
- aviz enel.pdf
- aviz mediu.pdf
- CAIET DE SARCINI.PDF
- certificat urbanism.pdf
- Draft contract P+E_Anexa-2 BUCSANI (1).pdf
- FisaDate_DF1240382.pdf
- P1 (1).pdf
- P2 (1).pdf
- P3 (1).pdf
- P4 (1).pdf
- P5 (1).pdf
- P6 (1).pdf
- P7 (1).pdf
- P8 (1).pdf
- Sectiunea formulare BUCSANI, GIURGIU.pdf
- SF Bucsani FINAL_11.10.2023 (1).pdf
- studiu geotehnic.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTGAZ SRL CUI RO14158745
Valoare atribuită
6.037.881 RON
din 6.098.870,17 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 60.989,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.