Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civilă auto pentru prejudicii produse terţilor prin accidente de vehicule şi de tramvaie
- Număr anunț
- SCN1160367
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424.959,23 RON
- Valoare atribuită
- 611.025,36 RON
- Data publicării
- 21.03.2025 16:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1120073
- Termen limită
- 02.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240405
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa autovehicule parc auto.xls.p7s
- Caiet de sarcini RCA 2025-signed.pdf
- FisaDate_DF1240405.pdf
- Model acord-cadru-signed.pdf
- Model contract subsecvent-signed.pdf
- Sectiunea IV Formulare si modele de documente.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
611.025,36 RON
din 424.959,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro