Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Servicii catering pentru copiii antepreşcolari din GRĂDINIŢA COMUNITARĂ OBÂRŞENI, COMUNA VINDEREI

Număr anunț
SCN1160360
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506.880 RON
Valoare atribuită
496.320 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
21.03.2025 14:45
Anunț de atribuire
SCNA1123506
Termen limită
01.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240176

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295

Valoare atribuită

496.320 RON

din 506.880 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 10.560 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.