Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
„Acord cadru pentru execuția lucrărilor de siguranță rutieră – iluminare treceri pietoni, pentru perioada 2025 – 2026”
- Număr anunț
- SCN1160346
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- URBIO DOWNSTREAM S.R.L. (CUI 27884111)
- Cod CPV
- 45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403.350 RON
- Valoare atribuită
- 8.304.527,73 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2025 13:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1125579
- Termen limită
- 16.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240570
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze_AC.PDF.p7s
- Clauze_CS.PDF.p7s
- CS+Anexa 1+Formulare F1, F2, F3.PDF.p7s
- Detaliu_1.jpg.p7s
- Detaliu_2.jpg.p7s
- FisaDate_DF1240570.pdf
- Formulare.PDF.p7s
- Lista_cantitati min&max_AC+CS.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIO DOWNSTREAM S.R.L. CUI RO27884111
Valoare atribuită
8.304.527,73 RON
din 8.403.350 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 98.822,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.