Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Achizitie tractor cu accesorii (remorca,incarcator frontal, cupa pentru incarcator frontal) în cadrul proiectului „Dezvoltarea serviciului comunitar al Comunei Mahmudia prin achizitionarea de noi echipamente”

Număr anunț
SCN1160338
Autoritate contractantă
Comuna Mahmudia (CUI 4794060)
Furnizor / câștigător
IPSO SRL (CUI 5368365)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.617,85 RON
Valoare atribuită
499.376,93 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
21.03.2025 10:58
Anunț de atribuire
SCNA1120393
Termen limită
04.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240433

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ZETOR TRACTOR SRL CUI RO 17235478
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

499.376,93 RON

din 504.617,85 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 5.240,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.