Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,0% sub estimat
Achiziţie de produse din categoria ,, Scutece și produse de îngrijire intimă de unică folosință" pentru unitațile de asistență socială din subordinea D.G.A.S.P.C. Prahova
- Număr anunț
- SCN1160313
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.014.699 RON
- Valoare atribuită
- 599.076,20 RON 41,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2025 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1124341
- Termen limită
- 02.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240301
Documente
Documentația de atribuire
- 05 Formulare - Scutece.doc.p7s
- 06 Model-Contract achizitie -Scutece.docx.p7s
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240301.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FLOLIV DISTRIBUTION SRL CUI RO 27686041
Valoare atribuită
599.076,20 RON
din 1.014.699 RON estimat
41,0%
Adjudecat la 59,0% din estimat · economie 415.622,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.