Anulată Anunț de participare

Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru perioada de execuție a lucrărilor aferente obiectivul de investiții „Lucrări de intervenție pentru creșterea performanței energetice a Spitalului Municipal și a Stației de Salvare, Municipiul Adjud, Județul Vrancea” Lot nr. 1 Spital Municipal Adjud Lot nr. 2 Stația de Salvare Adjud

Număr anunț
SCN1160437
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
24.03.2025 15:55
Anunț de atribuire
SCNA1119322
Termen limită
10.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240662

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 50.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru … 38.700 RON Anulat
2 Servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru … 11.300 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.