Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat
Echipamente medicale, dispozitive medicale și elemente de birotica necesare pentru proiectul „Dotarea Serviciului de Anatomie Patologică și Prosectură a Spitalului Județean de Urgență Mavromati Botoșani”
- Număr anunț
- CN1079182
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.771.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.397.775 RON 13,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1153869
- Termen limită
- 29.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 186542-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240108
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240108.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model Contract de furnizare_.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 2.771.000 RON Adjudecat: 2.397.775 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem automat de imunohistochimie, imunofluorescenta si hibrid… | 800.000 RON | Altium International SRL | 800.000 RON |
| 2 | LINIE AUTOMATA HISTOPATOLOGIE | 960.000 RON | — | |
| 3 | MICROSCOAPE | 339.000 RON | TUNIC PROD S.R.L. | 1.299.000 RON |
| 4 | ECHIPAMENTE PENTRU SECTIONARE LAME HISTOPATOLOGICE | 72.000 RON | X-Lab Solutions S.R.L. | 64.295 RON ↓10,7% |
| 5 | SISTEME DEPOZITARE SI ARHIVARE LAME SI BLOCURI HISTOPATOLOGICE | 480.000 RON | TUNIC PROD S.R.L. | 234.480 RON ↓51,2% |
| 6 | Unitate PC complet echipata (monitor, unitate) | 120.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Valoare atribuită
2.397.775 RON
din 2.771.000 RON estimat
13,5%
Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 373.225 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.