Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Achiziţie de bonuri valorice pentru carburant
- Număr anunț
- SCN1160491
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- UNICOM HOLDING SA (CUI 3507700)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318.487,40 RON
- Valoare atribuită
- 315.328 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2025 16:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1120289
- Termen limită
- 08.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240756
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini nr.5848.pdf.p7s
- 3. Nota nr.5882 -Draft de contract.pdf.p7s
- 4. FORMULARE_achizitie bonuri valorice carburant 2025.docx.p7s
- 5. Formulare propunere_financiara BVC.doc.p7s
- FisaDate_DF1240756.pdf
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 318.487,40 RON Adjudecat: 315.328 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consiliul Județean Vâlcea | 126.050,42 RON | UNICOM HOLDING S.A. | 315.328 RON |
| 2 | Serviciul Public Județean Salvamont „Salvaspeo” Vâlcea | 87.815,13 RON | — | |
| 3 | Inspectoratul General Pentru Situații De Urgență „General Maghe… | 63.025,22 RON | — | |
| 4 | Centrul Militar Județean Vâlcea | 16.806,72 RON | — | |
| 5 | Structura Teritorială pentru Probleme Speciale Valcea | 24.789,91 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICOM HOLDING SA CUI RO 3507700
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Valoare atribuită
315.328 RON
din 318.487,40 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 3.159,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.