Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat

Executie lucrari „Amenajare sistem rutier in comuna Greci – Faza I

Număr anunț
SCN1160476
Autoritate contractantă
COMUNA GRECI (CUI 4793960)
Furnizor / câștigător
ZMC TRADING SRL (CUI 15826788)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.243.401,71 RON
Valoare atribuită
18.751.592,55 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
25.03.2025 15:52
Anunț de atribuire
SCNA1124218
Termen limită
26.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240790

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZMC TRADING SRL CUI 15826788
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
FIROGAL 1 SRL CUI RO 5051340
Asociați 2
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
MBS GROUP SRL CUI RO 15291641
Subcontractanți 1
ATRIA CONCEPT SRL CUI 35988245
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EURO EDIL INVEST SRL CUI RO20438103
Terți susținători 1
TIB - CONS SRL CUI RO12111983
Subcontractanți 1
AMIS TELECOM SRL CUI 16281654
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

18.751.592,55 RON

din 19.243.401,71 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 491.809,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.