Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Furnizare consumabile pentru echipamente de tipărit -cartușe de toner, unități de imagine, cuptoare
- Număr anunț
- CN1079335
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- ESTICO SRL (CUI 1094402)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.581.877,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.378.468 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1153104
- Termen limită
- 06.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 191644-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240593
Documente
Documentația de atribuire
- 01.1 Anexa 1_CS consumabile SEAP_semnat.docx.p7s
- 01.2 Anexa 2_CS consumabile SEAP_semnat.doc.p7s
- 01 Caiet de sarcini - consumabile SEAP_semnat.docx.p7s
- 03 Mocel acord-cadru - consumabile SEAP_semnat.docx.p7s
- 04 Model contract subsecvent - consumabile SEAP_semnat.docx.p7s
- 05 Formulare - consumabile SEAP_semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1240593.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ESTICO SRL CUI RO 1094402
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
6.378.468 RON
din 6.581.877,50 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 203.409,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.