Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat

Furnizare consumabile specifice imprimantelor și multifuncționalelor

Număr anunț
CN1079332
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.151.000 RON
Valoare atribuită
856.211,48 RON 25,6% sub estimat
Data publicării
25.03.2025 13:01
Anunț de atribuire
CAN1153964
Termen limită
24.04.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
192214-2025
Documentație de atribuire
DF1240576

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 1.151.000 RON Adjudecat: 856.211,48 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Consumabile pentru echipament HP 195.650 RON
2 Consumabile pentru echipament Kyocera 414.500 RON Mida Soft Business 856.211,48 RON
3 Consumabile pentru echipament XEROX 540.850 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SOMART IND SRL CUI RO29253737

Valoare atribuită

856.211,48 RON

din 1.151.000 RON estimat 25,6%

Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 294.788,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.