Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE MENTENANȚA PREVENTIVA ȘI CORECTIVA A PROCESELOR AUTOMATIZATE DIN DOTAREA RAJA SA CONSTANȚA SI EXTINDERE INFRASTRUCTURA SCADA
- Număr anunț
- CN1079331
- Autoritate contractantă
- RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
- Furnizor / câștigător
- PET COMMUNICATIONS SRL (CUI 5716737)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.048.550 RON
- Valoare atribuită
- 4.048.515 RON
- Data publicării
- 25.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148334
- Termen limită
- 30.04.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 190045-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240530
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PET COMMUNICATIONS SRL CUI RO 5716737
Valoare atribuită
4.048.515 RON
din 4.048.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro