Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU ANALIZOR ARHITECT
- Număr anunț
- CN1079326
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.478.341 RON
- Valoare atribuită
- 1.477.181 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.03.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148032
- Termen limită
- 06.05.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 191542-2025
- Documentație de atribuire
- DF1240533
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini arhitect.pdf.p7s
- FisaDate_DF1240533.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
1.477.181 RON
din 1.478.341 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.160 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.