Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Executie lucrari pentru investitia: “Dezvoltarea sistemului de management local prin implementarea unor infrastructuri inteligente la nivelul Comunei Vanatori, judetul Iasi”
- Număr anunț
- SCN1160565
- Autoritate contractantă
- COMUNA VANATORI (CUI 4541424)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.423.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.407.260,13 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2025 16:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1121100
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240809
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Caiet de sarcini_executie lucrari Vanatori.pdf
- 04._1. Formulare executie_ Vanatori.docx.p7s
- 04._2. Formular_Propunere tehnica - Lucrari_ VANATORI.pdf
- 05. Model Contract executie lucrari_ Vanatori.docx.p7s
- 06. Instructiuni pentru ofertanti_executie_ Vanatori.docx.p7s
- Anexa Principii DNSH (1).pdf
- FisaDate_DF1240809.pdf
- Vanatori PTh SSV (2).pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NAPO SMART CONSTRUCT S.R.L. CUI 49528760
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INFO PC ELECTRIC S.R.L. CUI 45282610
Valoare atribuită
1.407.260,13 RON
din 1.423.700 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 16.439,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.