Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,6% sub estimat

Întocmire DALI, documentație pentru certificat de urbanism, documentații pentru obținerea avize, acorduri, expertize tehnice, studiu de trafic, studii de teren (topografice, geologice, hidrologice) și verificare DALI, pentru obiectivul “Modernizare DJ 178A, km. 11+700 – 32+153, Costâna – Pârteștii de Sus și DJ 178D, km. 0+000 – 2+000, Soloneț - Cajvana, județul Suceava”

Număr anunț
SCN1160553
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Drumuri si Poduri Suceava (CUI 18028861)
Furnizor / câștigător
ECOPROIECT DESIGN SRL (CUI 37933726)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.235 RON
Valoare atribuită
466.930,72 RON 20,6% sub estimat
Data publicării
26.03.2025 15:45
Anunț de atribuire
SCNA1122824
Termen limită
07.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240844

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ROADS DESIGN SRL CUI 24509002
Terți susținători 1
Subcontractanți 7
DAMIENA SRL CUI 13667201
IRIS VP S.R.L. CUI 47294077
IUVEX CONCEPT SRL CUI RO 23090916
PODURI-HB S.R.L. CUI 40213016
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
IOVIDIA COM SRL CUI RO 4492011
Subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
DRU-PO SRL CUI RO 9056854
Asociați 1
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Subcontractanți 3
GEOFORAJ SRL CUI RO 14534181
GERVIS SA CUI RO5020610
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

466.930,72 RON

din 588.235 RON estimat 20,6%

Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 121.304,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.