Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Reamenajare piațetă aferentă Bisericii „Greacă” – Iluminat Arhitectural – Lucrări suplimentare
- Număr anunț
- SCN1160547
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329.280 RON
- Valoare atribuită
- 324.926,01 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2025 15:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1121041
- Termen limită
- 11.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240935
Documente
Documentația de atribuire
- Autorizatie construire 566-signed.pdf
- Caiet de sarcini-signed.pdf
- FisaDate_DF1240935.pdf
- Lista cantitati-signed.pdf
- Model Contract lucrari.doc.p7s
- Model formulare exec.doc.p7s
- PTE 169-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
324.926,01 RON
din 329.280 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 4.353,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.