Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

“Poliță de asigurare pentru răspundere civilă profesională“ necesară Spitalului și Ambulatoriului clinic integrat

Număr anunț
SCN1160545
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335.000 RON
Valoare atribuită
333.646 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
26.03.2025 15:19
Anunț de atribuire
SCNA1121286
Termen limită
07.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1240856

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

333.646 RON

din 335.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.354 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.