Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat
- PIESE DE SCHIMB PENTRU ARMATURI IP.
- Număr anunț
- SCN1160506
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOM SA (CUI 6276774)
- Cod CPV
- 42132000-3 · Piese pentru robinete sau vane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269.194,58 RON
- Valoare atribuită
- 259.596 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2025 08:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1120678
- Termen limită
- 10.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240344
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - PIESE DE SCHIMB PENTRU ARMATURI IP..pdf.p7s
- FisaDate_DF1240344.pdf
- FORMULARE - PIESE DE SCHIMB PENTRU ARMATURI IP..pdf.p7s
- PROIECT CONTRACT - PIESE DE SCHIMB PENTRU ARMATURI IP..pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERCOM SA CUI RO 6276774
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WERNER TERMOSERVICE SRL CUI RO28173338
Valoare atribuită
259.596 RON
din 269.194,58 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 9.598,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.