Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,8% sub estimat
ACORD-CADRU PRIVIND FURNIZAREA DE HIDRANȚI EXTERIORI SUBTERANI ȘI FURTUNURI DE REFULARE TIP B ȘI C
- Număr anunț
- SCN1160598
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02033 IASI (CUI 14593609)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL SOMET SA (CUI 6653904)
- Cod CPV
- 44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290.000 RON
- Valoare atribuită
- 160.100 RON 44,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2025 12:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1120891
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1240885
Documente
Documentația de atribuire
- 20250324_A3-110_CaietSarcini semnat.pdf
- FisaDate_DF1240885.pdf
- Instructiuni ofertanti furtunuri.doc.p7s
- _Modele Formulare furtunuri.doc.p7s
- Proiect Acord-Cadru furtunuri.doc.p7s
- Proiect de contract subsecvent furtunuri.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTAL SOMET SA CUI RO 6653904
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AMP GRUP SRL CUI RO 23207235
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROFLEX SRL CUI RO21620366
Valoare atribuită
160.100 RON
din 290.000 RON estimat
44,8%
Adjudecat la 55,2% din estimat · economie 129.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.