Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

ACHIZIȚIE DE UTILAJ PENTRU COMPARTIMENTUL ADMINISTRATIV ȘI GOSPODĂRIE, ÎN COMUNA OȚELENI, JUDEȚUL IAȘI

Număr anunț
SCN1160709
Autoritate contractantă
COMUNA OTELENI ( CONSILIUL LOCAL) (CUI 4541009)
Furnizor / câștigător
IPSO SRL (CUI 5368365)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335.853 RON
Valoare atribuită
334.952,10 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
28.03.2025 15:51
Anunț de atribuire
SCNA1120453
Termen limită
10.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241156

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365

Valoare atribuită

334.952,10 RON

din 335.853 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 900,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.