Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,3% sub estimat

Furnizare produse de birotica si papetarie pentru structurile organizatorice din BNR - Lot 1

Număr anunț
SCN1160687
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426.097,50 RON
Valoare atribuită
181.761,50 RON 57,3% sub estimat
Data publicării
28.03.2025 13:59
Anunț de atribuire
SCNA1120869
Termen limită
08.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241119

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

181.761,50 RON

din 426.097,50 RON estimat 57,3%

Adjudecat la 42,7% din estimat · economie 244.336 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.