Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
„Scheme de intercomparare si testare detectie variante somatice” pentru proiectul ”Dotarea laboratoarelor de genetică și de anatomie patologică ale SCJU Craiova”,
- Număr anunț
- SCN1160763
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 73111000-3 · Servicii de laborator de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306.343,70 RON
- Valoare atribuită
- 291.050 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2025 18:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1119925
- Termen limită
- 10.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241251
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Criteriu de atribuire.docx.p7s
- FisaDate_DF1241251.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model clauze contractuale -.docx.p7s
- PROPUNERE FINANCIARA.xls.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 306.343,70 RON Adjudecat: 291.050 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de validare calitativa externa a testării prin pachet … | 64.300 RON | ANTISEL RO SRL | 291.050 RON |
| 2 | Servicii de validare calitativa externa a testării prin pachet … | 94.000 RON | — | |
| 3 | Servicii de validare calitativa externa a testării prin pachet … | 12.300 RON | — | |
| 4 | Servicii de validare calitativa externa a testării prin pachet … | 49.843,70 RON | — | |
| 5 | Servicii de validare calitativa externa a testării prinpachet s… | 18.000 RON | — | |
| 6 | Servicii de validare calitativa externa a testării prin pachet … | 38.700 RON | — | |
| 7 | Servicii de validare calitativa externa a testării prin pachet … | 29.200 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
291.050 RON
din 306.343,70 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 15.293,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.