Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat

Servicii de paza pentru imobilele situate pe str Sopor nr 3

Număr anunț
RFD001962
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
PP PROTECT SECURITY SRL (CUI 32401540)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199.920 RON
Valoare atribuită
177.164,40 RON 11,4% sub estimat
Data publicării
31.03.2025 14:35
Anunț de atribuire
RFDA002053
Termen limită
11.04.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

177.164,40 RON

din 199.920 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 22.755,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.