Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,8% sub estimat
ACHIZIŢIE DE MIXERE SUBMERSIBILE
- Număr anunț
- SCN1160734
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- THETYS PUMPS S.R.L. (CUI 41402307)
- Cod CPV
- 42996900-3 · Echipament de prelucrare a namolului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275.000 RON
- Valoare atribuită
- 203.991 RON 25,8% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2025 09:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1121171
- Termen limită
- 14.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241135
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Mixere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1241135.pdf
- FORMULARE .doc.p7s
- MODEL CONTRACT DE ACHIZITIE SECTORIALA DE PRODUSE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THETYS PUMPS S.R.L. CUI RO41402307
Valoare atribuită
203.991 RON
din 275.000 RON estimat
25,8%
Adjudecat la 74,2% din estimat · economie 71.009 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.