Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Furnizarea de echipamente laborator stiinte multifunctional pentru liceul tehnologic Constantin Bursan

Număr anunț
SCN1160724
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. (CUI 9592720)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.600 RON
Valoare atribuită
72.070 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
31.03.2025 08:28
Anunț de atribuire
SCNA1121509
Termen limită
30.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241193

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

72.070 RON

din 72.600 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 530 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.