Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Achiziție mixtură asfaltică executată la cald
- Număr anunț
- SCN1160822
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- DANLIN XXL SRL (CUI 16360111)
- Cod CPV
- 44113800-3 · Materiale de imbracaminti rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795.000 RON
- Valoare atribuită
- 791.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2025 15:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1119449
- Termen limită
- 08.04.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1241439
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mixtura 2.pdf.p7s
- Caluze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1241439.pdf
- Formulare.rtf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Valoare atribuită
791.000 RON
din 795.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 4.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.