Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,6% sub estimat

Lucrări de modernizare INSTALAȚII

Număr anunț
SCN1160881
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
ABAU TEHNIK CONSULT SRL (CUI 33543097)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602.100,84 RON
Valoare atribuită
285.118,92 RON 52,6% sub estimat
Data publicării
02.04.2025 16:30
Anunț de atribuire
SCNA1123357
Termen limită
23.04.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1241480

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 602.100,84 RON Adjudecat: 285.118,92 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrări de modernizare pentru obiectivul de investiţii cantina … 350.000 RON VASCO TEHNIC SOLUTIONS 84.075,19 RON ↓76,0%
2 Lucrări de modernizare pentru obiectivul de investiţii Cămin C1… 252.100,84 RON ABAU TEHNIK CONSULT 201.043,73 RON ↓20,3%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ETNIS SRL CUI RO 1956141
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

285.118,92 RON

din 602.100,84 RON estimat 52,6%

Adjudecat la 47,4% din estimat · economie 316.981,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.